About me

Mina olen Kert Loide. Olen multiettevõtja ning tegelen ettevõtlusega juba viimased 16 aastat nii Eestis kui ka väljaspool Eestit, kus olen ülesehitanud mitu edukat ettevõtet. Samuti olen läbielanud suuri ärilisi kaotusi, mille eest olen pidanud maksma väga ränka hinda, kuid kui täna tagasi vaadata, siis olen ma väga tänulik, et kõik need sündmused on minu elus aset leidnud, sest ilma nendeta ei oleks ma täna see, kes ma olen.

Olen ka pereinimene ja mul on kolm last. Usun, et iga eduka inimese taga on tugev perekond, kes on toeks igal hetkel, nii heal kui raskel ajal. Olen väga tänulik oma abikaasale ja oma lastele, kes on andnud mulle energiat ja motivatsiooni sellel huvitaval ettevõtlusteekonnal edasi liikuda.

Viimased 7 aastat olen palju investeerinud enesearendusse, käinud erinevatel rahvusvahelistel koolitustel ja samuti viimastel aastatel ka ise erinevate koolitustega tegelenud, tänu millelele olen saavutanud erinevaid läbimurdeid nii äri- kui eraelus. Tegelen ka mentorlusega, et aidata ettevõtjaid nii palju kui minu võimuses.

Ettevõtlust olen õppinud omal käel ja tänu sellele teinud ka valusaid vigu, mida oleks olnud võimalik vältida. Usun, et jagades oma kogemusi blogis, saan inimesi aidata või vähemalt anda ideid ettevõtluse ja enesearendamise kohta.

Iga inimene on unikaalne, seega see, mida mina olen kogenud ja mis valem mul on, ei pruugi töötada teiste peal, kuid on olemas fundamentaalsed tõed, mis töötavad kõigi peal.

Soovin, et leiaksite minu blogis toodud lugudest infokillu, mis on just teie edumosaiigist puudu ja kui ka ei leia, siis pole hullu, loodan, et on ikkagi põnev lugeda ja kindlasti leiate sealt äratundmisrõõmu.

Parimat soovides,
Kert Loide